Tasarımdan Kalifikasyona Modelleme

Sistem Tasarımı ve Modelleme

Sistem Tasarımı ve Modelleme

Teknolus ailesi olarak tüm projelerimizdeki en büyük amacımız temeli sağlam atmaktır. Literatür araştırma süreçlerinden kalifikasyon ile proje sonlandırma süreçlerine kadar tüm aşamalarımızı, başlangıçta belirlediğimiz yollardan çıkarmamaya çalışıyor. Bu da sistem tasarım ve modellemede yoğun çaba gerektirmektedir.

Sayısal Analiz ve Simülasyon

Birçok projemizde prototipleme ve imalat aşamasından önce kurduğumuz simülasyon ortamları ile gerçeğe yakın veriler almaktayız. Alınan bu veriler ile yaptığımız sayısal analizler ile projelerimizdeki başarı oranı arttırılmaktadır.

Sayısal Analiz ve Simülasyon

Prototipleme ve İmalat

Prototipleme ve İmalat

Prototipleme ile ürünlerimizde olabilecek tasarım hatalarını en kısa sürede teşhis edip aksiyon almaktayız. Bunların yanısıra proje ekipleri ile üretimde yaşanacak iletişimi sağlamlaştırmayı hedeflerken öte yandan imalat için erken kalıplar oluşturmak proje süreçlerimizin bir planıdır.

Test Araçları ve Kalifikasyon

Teknolus kendi gerçek zamanlı test sistemleri ve çevre koşul test ve kalifikasyon merkezi ile kendi ürünlerinin kalifiye etmenin yanısıra bu konuda da müşterilerine bilgi birikimini ve hizmet alanlarını açmakta hiç çekinmemektedir.

Test Araçları ve Kalifikasyon

Copyright 2015 Teknolus. All Rights Reserved.