Copley Controls Çözümleri

Xenus

Xenus ürün serileri, sistem maliyetlerini azaltan ve işlevselliği arttıran çok çeşitli özellikler sunmaktadır.

Xenus ürün ailesi, üstün uyarlanabilirlik, esneklik ve üretkenlik için son teknoloji mühendislik ve üretim özelliklerine sahiptir. XenusPLUS AC ile çalışan sürücüler, sürücünüzün herhangi bir PC tabanlı sisteme sorunsuz bir şekilde entegre edilebilmesi için hem EtherCAT hem de CANopen sürümlerinde mevcuttur. Çok eksenli modeller, verimli, yüksek performanslı bir sistem için düğüm başına optimum maliyet sağlar.

Ürünleri incelemek için tıklayınız

Accelnet

Accelnet ürün ailesi, EtherCAT ve CANopen modelleri düğüm başına optimum maliyet sunar.

AccelnetPLUS, performans için yeni bir standart belirler. Bu benzersiz ürün hem EtherCAT hem de CANopen versiyonlarında mevcuttur. EtherCAT ve CANopen modelleri ile verimli ve uygun maliyetli çalışma sağlamak için düğüm başına optimum maliyet sunar. Rakipsiz çok yönlülük için, BiSS, SSi, Absolute A ve Endat gibi çok çeşitli mutlak kodlayıcı arayüzleri yerleşik olarak bulunur. Daha yüksek çözünürlüklü akım döngüleri, AccelnetPLUS'ın en zorlu uygulamaların ihtiyaçlarını karşılamasını sağlar ve Güvenli Tork Kapatma işlevi, güvenlik açısından kritik uygulamalarda sistem maliyetini azaltır.

Ürünleri incelemek için tıklayınız

M-Series Multiaxis

Hem servo hem de step motorları kolayca sürün ve çok çeşitli mutlak enkoder seçeneklerini deneyimleyin.

M Serisi PCB'ye monte modüller optimum esneklik sağlar ve hem servo hem de step motorları sürmek için kullanılabilir. İhtiyaçlarınızı karşılamak için hem EtherCAT hem de CANopen sürümleri mevcuttur. 3 eksenli M3 ve 4 eksenli M4, düğüm başına son derece düşük maliyetlidir, bu da onları yüksek performanslı, uygun maliyetli seçenekler haline getirir.

Ürünleri incelemek için tıklayınız

Argus

Argus ürün serisi, yeni performans, bağlantı ve esneklik seviyeleri belirlemek için tasarlanmıştır.

Argus GPM, yeni performans, bağlantı ve esneklik seviyeleri belirlemektedir. Hareket kontrol cihazları için DSP-402'nin CANopen protokolünü kullanarak bir CAN düğümü olarak çalışmaktadır. Kullanıcılar, Profil Konumu-Hız-Tork, Enterpolasyonlu Konum Modu (PVT) ve Desteklenen çeşitli kodlayıcılarla birlikte Homing dahil olmak üzere bir dizi desteklenen moddan yararlanabilecektir.

Ürünleri incelemek için tıklayınız

Accelus

Fırçasız motorların yüksek performans ve hassas kontrolünde en iyisi için Accelus mükemmel bir seçim sunar.

Accelus, çeşitli uygulamalar için mükemmel olan uygun maliyetli bir kartta fırçasız ve fırçalı motorlar için yüksek performanslı kontrol sağlar. Panele monte bir versiyon mevcuttur ve tork ve hız modları Adım / Yön pozisyon modu ile tamamlanmaktadır. Geri bildirim, artımlı bir kodlayıcı ve dijital Salonlar aracılığıyla sağlanır. Bu son teknoloji tasarım, maliyet ve performans arasında ideal bir denge sağlar.

Ürünleri incelemek için tıklayınız

Junus

Junus, fırçalı motorlar için en uygun maliyetli çözümleri sunmaktadır.

Junus, etkileyici performans sunan fırça motorlarının kontrolü için uygun maliyetli bir çözümdür. Junus, tork ve hız modunda çalışırken hem analog hem de PWM komutlarını kabul ederek onu çeşitli uygulamalar için mükemmel bir seçim haline getirir. Sensörsüz hız geri beslemesi, motor geri EMF'sinden elde edilir. Tüm bu standart özellikler Junus'u popüler bir ürün haline getirmeye yardımcı oldu.

Ürünleri incelemek için tıklayınız

Teklif Al
Copyright 2015 Teknolus. All Rights Reserved.